New 2026 Keystone RV Hideout 178RB Travel Trailer
2026 178RB Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Although they couldn’t help with the repair of my specific problem, they were willing to take the time to help me locate another dealer/repair shop in town who could. - Joseph
Price:
$31,495
You Save: $13,738
Sale Price: $17,757
You Save: $13,738
Sale Price: $17,757
Maxie Price RV
Location: Loganville
Stock# 26032
Location: Loganville
Stock# 26032
Stock# 26032
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 178RB Specifications
| Sleeps | 4 |
| Length | 20 ft 11 in |
| Ext Height | 10 ft 2 in |
| Hitch Weight | 400 lbs |
| Cargo Capacity | 1376 lbs |
| Fresh Water Capacity | 21 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Available Beds | 1 |
| Refrigerator Size | 3.30 cu ft |
| VIN | 4YDTH1G19TW241001 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


