New 2026 Keystone RV Hideout 175BH Travel Trailer
2026 175BH Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Great service, super friendly and very patient answering a hundred questions. Finance lady Christen was very helpful in getting us the best deal. All wonderful people, thank you all so much. - Tricia
Maxie Price RV
Location: Loganville
Stock# 26031
Location: Loganville
Stock# 26031
Stock# 26031
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 175BH Specifications
| Sleeps | 6 |
| Length | 20 ft 6 in |
| Ext Height | 10 ft 2 in |
| Hitch Weight | 360 lbs |
| Cargo Capacity | 1330 lbs |
| Fresh Water Capacity | 21 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | 1 |
| Refrigerator Size | 3.30 cu ft |
| VIN | 4YDTH1G19TW240897 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
View all
Bunkhouse Floorplans
Rear Bath Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


