New 2026 Keystone RV Hideout 120BT Travel Trailer
2026 120BT Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
What a great experience. Absolutely streamlined process of my trade in. I was in and out in just around an hour or so. The staff was super helpful. Cory gave me a walkthrough of my new unit, very knowledgeable staff. I highly recommend this group! - Alex
Price:
$18,577
You Save: $6,582
Sale Price: $11,995
You Save: $6,582
Sale Price: $11,995
Walnut Ridge Family RV
Location: New Castle, IN
Stock# 241836
Location: New Castle, IN
Stock# 241836
Stock# 241836
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 120BT Specifications
| Sleeps | 5 |
| Ext Height | 10 ft 2 in |
| Hitch Weight | 360 lbs |
| Dry Weight | 3020 lbs |
| Cargo Capacity | 1330 lbs |
| Fresh Water Capacity | 21 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14D |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 3.3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand Tankless |
| AC BTU | 5000 btu |
| Awning Info | 10' Power |
| Axle Count | 1 |
| Number of LP Tanks | 1 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 4YDTH1E11TW241836 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
View all
Bunkhouse Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


