New 2026 Keystone RV Fuzion Impact Edition 367 Toy Hauler Fifth Wheel
14FT GARAGE/ 16 CU FT REFER/ TWO BATHROOMS/ RAMP DOOR PATIO PKG / 5.5KW GENERATOR / SOLAR FLEX PROTECT / 3 AC !!
View all Fuzion Impact Edition Floorplans
2026 367 Features and Options
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 IMPACT 367
- DÉCOR – IMPACT – MAHOGANY
- EXTERIOR DÉCOR – IMPACT – WHITE
- INTENSE INTERIOR
- KNOCKOUT PACKAGE
- EXTREME EXTERIOR
- SOLAR FLEX PROTECT
- REFRIGERATOR – 12V – 16 CF
- SLIDING REAR PATIO DOOR
- 5.5K GENERATOR
- TRIPLE A/C PACKAGE
- RAMP DOOR PATIO PACKAGE
- RIVA SEAL – GO CAMPING
What Our Customers Are Saying
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
Price:
$123,926
You Save: $36,931
Sale Price: $86,995
You Save: $36,931
Sale Price: $86,995
Best RV Center
Location: Turlock, CA
Stock# 38024
Location: Turlock, CA
Stock# 38024
Interior Color: Charcoal, Stone
Stock# 38024
Interior Color: Charcoal, Stone
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 367 Specifications
| Sleeps | 9 |
| Slides | 3 |
| Length | 40 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Interior Color | Charcoal, Stone |
| Hitch Weight | 3105 lbs |
| Dry Weight | 13432 lbs |
| Cargo Capacity | 3673 lbs |
| Fresh Water Capacity | 94 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 88 gals |
| Tire Size | ST235/80R16G |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Fuel Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 7000 lbs |
| Garage Size | 14 ft |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand |
| TV Info | LR Smart TV |
| Awning Info | 13' Electric with Adjustable Arms, Auto Dump, LED Light Strip |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Shower w/Seat |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 815195 |
For more information
Contact Us
Fuzion Impact Edition 367 Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


