New 2026 Keystone RV Fuzion Impact Edition 321LT Toy Hauler Fifth Wheel
Keystone Fuzion Impact Edition LT Series toy hauler 321LT highlights:
- Front Private Bedroom
- Flip-Up Countertop
- 10 Cu. Ft. 12V Refrigerator
- 15' 8" Garage Area
You'll love every minute camping in this spacious toy hauler! There are 5k lb. frame welded tie-downs to help keep your toys secure, and the 15' 8" garage area can easily transform to living and sleeping space. There is a sofa with a top queen bed here for guests, and a flip-up countertop with a window across the room that will be perfect to set your things on and enjoy the view. Head to the kitchen where you'll find a cooktop, a 12V refrigerator, and a second flip-up countertop with a fireplace below to make your space more cozy! The full bath towards the front will let you freshen up after a trail ride, and you're sure to appreciate having your own bedroom with a residential queen bed, dual nightstands, and a wardrobe for clothes!
Embrace the great outdoors with a Fuzion Impact Edition toy hauler by Keystone! The larger shower is just the beginning - our toy haulers are designed to provide the comforts of home, so you can focus on making memories. All units feature large tinted safety glass windows, providing stunning views and added protection. The Dexter® E-Z Lube® axles ensure smooth towing and reduced maintenance, while the 5K lbs. frame welded tie-downs keep your toys secure and stable on the road. Plus, the one-touch electric awning with LED lights provides shade and ambiance, perfect for relaxing outdoors. And you can always stay connected and safe with the Furrion wireless backup camera prep, making maneuvering a breeze.
We purchased a camper from a private party and were looking to get setup for the 4th of July. The service department was able to take time and go over the ins and out of my new to me camper and also install a solar charging system. I can’t Express how grateful I am and when it comes time… I will not shop anywhere else for our next camper!!! - Thomas
Stock# SOF321LT
| Sleeps | 5 |
| Length | 32 ft |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Dry Weight | 9145 lbs |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Fuel Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 2000 lbs |
| Garage Size | 13 ft |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand |
| AC BTU | 15000 btu |
| Awning Info | 20' Electric with Adjustable Arms, Auto Dump, LED Light Strip |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
Fuzion Impact Edition 321LT Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


