New 2026 Jayco Jay Feather 21MML Travel Trailer
GREAT COUPLES COACH!!!!
View all Jay Feather Floorplans
2026 21MML Features and Options
UNIT INCLUDES: CUSTOMER VALUE PACKAGE, JAY SPORT PACKAGE, OVERLANDER I SOLAR PACKAGE, 15K BTU A/C, 20# LP BOTTLES, TAMARACK TIRES, 2" REAR REVEICVER PREP.
What Our Customers Are Saying
The team here is awesome to work with. They went above and beyond to get us out the door even faster than usual. Service is great. Sales team is friendly and not pushy. Management and finance were great. This is a great place to purchase your RV from. - Christopher
Price:
$52,028
You Save: $17,031
Sale Price: $34,997
You Save: $17,031
Sale Price: $34,997
Rhone’s RV
Location: Cogan Station, PA
Stock# 26121
Location: Cogan Station, PA
Stock# 26121
Stock# 26121
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 21MML Specifications
| Sleeps | 2 |
| Slides | 1 |
| Length | 25 ft 5 in |
| Ext Width | 96 ft |
| Ext Height | 127 ft |
| GVWR | 6500 lbs |
| Dry Weight | 5190 lbs |
| Fresh Water Capacity | 55 gals |
| Grey Water Capacity | 30.5 gals |
| Black Water Capacity | 30.5 gals |
| Tire Size | ST205/75R14D |
| Available Beds | 1 |
| Refrigerator Type | 12V |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 40 |
| AC BTU | 15000 btu |
| Number of LP Tanks | 2 |
| VIN | 1UJBB0BLXT1J10353 |
For more information
Contact Us
Jay Feather 21MML Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

