New 2026 Gulf Stream RV Conquest Supreme Series 391BHD Travel Trailer
2026 391BHD Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Joel was very helpful in the sales department. - Joy
Price:
$67,121
You Save: $31,155
Sale Price: $35,966
You Save: $31,155
Sale Price: $35,966
Georgia Campers
Location: Tuscaloosa, AL
Stock# 26090
Location: Tuscaloosa, AL
Stock# 26090
Stock# 26090
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 391BHD Specifications
| Length | 40 ft 7 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 4 in |
| Int Height | 7 ft 6 in |
| Hitch Weight | 1350 lbs |
| Dry Weight | 8940 lbs |
| Cargo Capacity | 2810 lbs |
| Fresh Water Capacity | 35 gals |
| Grey Water Capacity | 68 gals |
| Black Water Capacity | 33 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 1NL1G4122T1176211 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


