New 2026 Forest River RV Wildwood 26ICE Travel Trailer
2026 26ICE Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Excellent experience. We arrived and Cory was waiting for us in the parking lot. He had the Alpha already set up for us to look at but was also willing to show us anything else we wanted to see. He was laid back and friendly and not pushy in any way. Everyone was super friendly. The store was cute and cozy and had a real nice family feel. It felt like the kind of place you'd like to work yourself - Christina
Price:
$51,182
You Save: $24,185
Sale Price: $26,997
You Save: $24,185
Sale Price: $26,997
Noteboom RV
Location: Harrisburg, SD
Stock# T7382727
Location: Harrisburg, SD
Stock# T7382727
Stock# T7382727
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 26ICE Specifications
| Sleeps | 10 |
| Slides | 1 |
| Length | 32 ft 9 in |
| Ext Height | 10 ft 4 in |
| Dry Weight | 6488 lbs |
| Fresh Water Capacity | 39 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 2 |
| VIN | 4X4TWDB25T7382727 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


