New 2026 Forest River RV Westbrook 27CC Travel Trailer
OVERSIZED BUNKS--FRONT KING BEDROOM--LARGE SLIDEOUT
2026 Forest River Westbrook 27CC Highlights:
- Camp-King Bed
- Hidden Pantry
- Electric Fireplace
- Air Fryer Microwave Oven
- Outdoor Mini Fridge
- Solar Prep
- Leash Latch
- Bottle Opener at Main Entry
2026 Forest River Westbrook 27CC Travel Trailer – Adventure-Ready, Comfort-Approved
Only Available at Campers Inn RV – Your Trusted Travel Trailer Destination
Get ready to fall in love with your next adventure in the all-new 2026 Forest River Westbrook 27CC Travel Trailer. This beautifully crafted travel trailer blends modern design, dependable construction, and residential comforts—perfect for weekend getaways, cross-country road trips, and everything in between. Whether you're a seasoned traveler or a first-time buyer, the Westbrook 27CC delivers the comfort and reliability you need with the excitement you crave.
THIS RV INCLUDES PRIORITY NATIONWIDE RV SERVICE NETWORK
FOR MORE INFORMATION AND GREAT BUYING EXPERIENCE PLEASE STOP BY or GIVE US A CALL AT 215-822-1345 OR STOP BY AND LET US SHOW YOU ALL WE HAVE TO OFFER. CAMPERS INN OF PHILA located at 1651 BETHLEHEM PIKE (RT 309), HATFIELD, PA 19440
SALES DEPARTMENT HOURS;
MONDAY thru THURSDAY TIL 6:00 PM
FRIDAY & SATURDAY's TIL 5:00 PM
AFTER HOURS BY APPOINTMENT
CLOSED SUNDAYS
We strive to make sure Prices, Photos & Description are accurate for this vehicle, the web listing of this vehicle should not be your sole basis for purchasing this RV. Please have salesperson give you a presentation and review the pricing, features and options specific to this RV.
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
You Save: $19,439
Sale Price: $26,989
Stock# 107459
Interior Color: SEPIA SUNRISE CIRV
| Sleeps | 9 |
| Slides | 1 |
| Length | 31 ft 7 in |
| Interior Color | SEPIA SUNRISE CIRV |
| Hitch Weight | 805 lbs |
| GVWR | 7805 lbs |
| Dry Weight | 6480 lbs |
| Cargo Capacity | 1392 lbs |
| Fresh Water Capacity | 42 gals |
| Grey Water Capacity | 68 gals |
| Black Water Capacity | 34 gals |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | 1 |
| VIN | 5ZT2WBSB6TB001193 |
Westbrook 27CC Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


