New 2026 Forest River RV Un-Mapped 25FK Travel Trailer
OUTDOR KITCHEN / TAILGATE BAR TOP WITH 2 CHAIR / FRONT KITCHEN / PUL OUT DINETTE TABLE / KING BED / THEATER SEATING / 400W SOLAR PANEL !!
View all Un-Mapped Floorplans
2026 25FK Features and Options
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 UN-MAPPED 25FK
- LOST DUNE DÉCOR
- GO DISCOVER VALUE PACKAGE
- RVIA SEAL
What Our Customers Are Saying
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
Price:
$57,050
You Save: $14,055
Sale Price: $42,995
You Save: $14,055
Sale Price: $42,995
Best RV Center
Location: Turlock, CA
Stock# 38450
Location: Turlock, CA
Stock# 38450
Stock# 38450
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 25FK Specifications
| Sleeps | 2 |
| Slides | 2 |
| Length | 29 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 9 in |
| Hitch Weight | 670 lbs |
| GVWR | 7670 lbs |
| Dry Weight | 6258 lbs |
| Cargo Capacity | 1412 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 70 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Available Beds | King |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | Tankless On Demand |
| AC BTU | 15000 btu |
| Awning Info | 21' Power Awning |
| Shower Type | Walk-In Shower |
| Electrical Service | 30 amp |
| VIN | 035482 |
For more information
Contact Us
Un-Mapped 25FK Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


