New 2026 Forest River RV Sandstorm 2600 Toy Hauler Travel Trailer
View all Sandstorm Floorplans
2026 2600 Features and Options
Call for details
What Our Customers Are Saying
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
Price:
$94,321
You Save: $31,346
Sale Price: $62,975
You Save: $31,346
Sale Price: $62,975
Family RV
Location: Ontario, CA
Stock# SS411
Location: Ontario, CA
Stock# SS411
Interior Color: Westwood
Stock# SS411
Interior Color: Westwood
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 2600 Specifications
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 34 ft 9 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Interior Color | Westwood |
| Hitch Weight | 1570 lbs |
| GVWR | 13570 lbs |
| Dry Weight | 9129 lbs |
| Cargo Capacity | 4441 lbs |
| Fresh Water Capacity | 102 gals |
| Grey Water Capacity | 80 gals |
| Black Water Capacity | 42 gals |
| Generator | 6.0 |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | 3 |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | 55 |
| Electrical Service | 50 amp |
| Solar Wattage | 600 watts |
| VIN | 4X4TSCB26TF012804 |
For more information
Contact Us
Sandstorm 2600 Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

