New 2026 Forest River RV Rockwood OTG 19OTG Folding Pop-Up Camper
View all Rockwood OTG Floorplans
2026 19OTG Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
Price:
$10,889
You Save: $894
Sale Price: $9,995
You Save: $894
Sale Price: $9,995
Markquart RV
Location: Markquart RV Appleton
Stock# a6079
Location: Markquart RV Appleton
Stock# a6079
Stock# a6079
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 19OTG Specifications
| Slides | 3 |
| Length | 13 ft 10 in |
| Ext Width | 7 ft |
| Ext Height | 4 ft 10 in |
| Hitch Weight | 183 lbs |
| Dry Weight | 1299 lbs |
| Cargo Capacity | 980 lbs |
| Tire Size | 12" |
| Available Beds | Queen |
| Open Length | 13 ft 10 in |
| VIN | 4X4CFMU15TD323666 |
For more information
Contact Us
Rockwood OTG 19OTG Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


