New 2026 Forest River RV Puma Tracks 3200TSBH Travel Trailer
View all Puma Tracks Floorplans
2026 3200TSBH Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
Leisure Days RV
Location: Shipshewana, IN
Stock# W1767
Location: Shipshewana, IN
Stock# W1767
Stock# W1767
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 3200TSBH Specifications
| Slides | 3 |
| Length | 36 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 1 in |
| Hitch Weight | 995 lbs |
| GVWR | 9395 lbs |
| Dry Weight | 7991 lbs |
| Cargo Capacity | 1937 lbs |
| Fresh Water Capacity | 42 gals |
| Grey Water Capacity | 68 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Number of Awnings | 1 |
| Awning Info | 21' |
| VIN | 4X4TPXH26TN061037 |
For more information
Contact Us
Puma Tracks 3200TSBH Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


