New 2026 EAST TO WEST Ahara 365RL Fifth Wheel
Summer Sales Event!!
View all Ahara Floorplans
2026 365RL Features and Options
- BARRINGTON MAPLE DECOR
- CLIMATE PACKAGE
- INTERIOR LUXURY PACKAGE
- EXTERIOR LUXURY PACKAGE
- 16 CU FT 12V RESIDENTIAL REFRIGERATOR
- 2" TOWING HITCH
- SOLAR PACKAGE - 440 WATT PANELS, 2000 WATT INVERTER, 50 AMP CONTROLLER, 2 BATTERIES
- STACKABLE WASHER & DRYER
- 3 SLIDE TOPPER PACKAGE
What Our Customers Are Saying
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
Price:
$112,000
You Save: $29,400
Sale Price: $82,600
You Save: $29,400
Sale Price: $82,600
Arrowhead Camper Sales. Inc.
Location: Mayfield, KY
Stock# N01828
Location: Mayfield, KY
Stock# N01828
Stock# N01828
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 365RL Specifications
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 36 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 11 in |
| Hitch Weight | 2315 lbs |
| Dry Weight | 12994 lbs |
| Cargo Capacity | 3321 lbs |
| Fresh Water Capacity | 64 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12V French Door with Double Drawer Freezer |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 4 |
| Shower Size | 30" x 48" |
| Number of Awnings | 2 |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| AC BTU | 45000 btu |
| TV Info | LR 50" LED TV w/Swing Arm |
| Awning Info | 10' 9" and 18' Power with LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
For more information
Contact Us
Ahara 365RL Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


