New 2026 DR Deer Ridge 34TBDB Travel Trailer
JUST ARRIVED
2026 34TBDB Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
Contact us for price
CampMart RV
Location: All Locations
Stock# 2026-34TBDB-001
Location: All Locations
Stock# 2026-34TBDB-001
Stock# 2026-34TBDB-001
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 34TBDB Specifications
| Length | 35 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 6 in |
| Int Height | 6 ft 7 in |
| Hitch Weight | 938 lbs |
| GVWR | 10500 lbs |
| Dry Weight | 8500 lbs |
| Tire Size | ST225/75R15/E |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Axle Count | 2 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


