New 2026 Alliance RV Delta Ultra Lite RK234 Travel Trailer
CALL for the NOTEBOOM RV price!!
View all Delta Ultra Lite Floorplans
2026 RK234 Features and Options
What Our Customers Are Saying
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
Price:
$49,404
You Save: $12,599
Sale Price: $36,805
You Save: $12,599
Sale Price: $36,805
Noteboom RV
Location: Harrisburg, SD
Stock# TC309062
Location: Harrisburg, SD
Stock# TC309062
Stock# TC309062
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 RK234 Specifications
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 27 ft 11 in |
| Ext Height | 10 ft 10 in |
| Dry Weight | 5600 lbs |
| Fresh Water Capacity | 45 gals |
| Grey Water Capacity | 74 gals |
| Black Water Capacity | 45 gals |
| VIN | 7M5TD2725TC309062 |
For more information
Contact Us
Delta Ultra Lite RK234 Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


