New 2026 Alliance RV Avenue 23ML Fifth Wheel
GREAT WEEKEND CAMPER!2026 23ML Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
Price:
$74,929
You Save: $18,124
Sale Price: $56,805
You Save: $18,124
Sale Price: $56,805
Noteboom RV
Location: Harrisburg, SD
Stock# TA012647
Location: Harrisburg, SD
Stock# TA012647
Stock# TA012647
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 23ML Specifications
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 27 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 2 in |
| Hitch Weight | 1200 lbs |
| GVWR | 10495 lbs |
| Dry Weight | 8271 lbs |
| Fresh Water Capacity | 48 gals |
| Grey Water Capacity | 106 gals |
| Black Water Capacity | 53 gals |
| Number of Awnings | 1 |
| VIN | 7M5FA2825TA012647 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


