New 2026 Aliner Switchback Switchback Truck Camper
New to the market!2026 Switchback Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Our propane stopped working while on a trip from Kansas City to Alaska. I stopped at Eastside and they were very helpful. A Tech even took time to help me make sure I did need a new regulator. We were able to make the repair and get back on the road. - Mark
Contact us for price
Billings RV
Location: Billings, MT
Stock# 600028
Location: Billings, MT
Stock# 600028
Stock# 600028
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 Switchback Specifications
| Sleeps | 2 |
| Length | 5 ft 3 in |
| Ext Width | 5 ft 5 in |
| Ext Height | 4 ft 1 in |
| Int Height | 5 ft 10 in |
| Dry Weight | 375 lbs |
| Floor Length | 5 ft 3 in |
| Body Style | Pop-Up |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

