New 2025 Winnebago M-Series 2326MBBH Travel Trailer
Sleeping for 5!
View all M-Series Floorplans
2025 2326MBBH Features and Options
What Our Customers Are Saying
Meet the owner in Buffalo and talked to him and gave him a pair of gloves to dump his RV, what a pleasant guy to visit with. I would go in when I’m ready to buy. - Sheldon
Price:
$34,221
You Save: $14,226
Sale Price: $19,995
You Save: $14,226
Sale Price: $19,995
Royal RV Center
Location: Middlebury, IN
Stock# R100307
Location: Middlebury, IN
Stock# R100307
Stock# R100307
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2025 2326MBBH Specifications
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 26 ft 7 in |
| Ext Width | 7 ft |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Int Height | 6 ft 4 in |
| Hitch Weight | 528 lbs |
| GVWR | 6000 lbs |
| Dry Weight | 4590 lbs |
| Fresh Water Capacity | 31 gals |
| Grey Water Capacity | 25 gals |
| Black Water Capacity | 25 gals |
| Tire Size | 235/75R15C |
| Furnace BTU | 18000 btu |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | Murphy |
| Refrigerator Type | 12 Volt |
| Refrigerator Size | 10.3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Shower Size | 30" x 36" |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 3000 lbs |
| LP Tank Capacity | 20 lbs. |
| Water Heater Capacity | 6 gal |
| Water Heater Type | Gas/Electric DSI |
| AC BTU | 13500 btu |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 1 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 54CTM8P28S3100307 |
For more information
Contact Us
M-Series 2326MBBH Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


