New 2025 Thor Motor Coach Compass 23TW Motor Home Class B
2025 23TW Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Absolutely amazing and so kind! We have a hybrid travel trailer and we were getting tossed around traveling from the Denver area to Miles City Mt. During the trip we had a mishap with an hidden and illplaced clearance bar that resulted in roof damage and antenna damage. We called them from Douglas, Wy to see if they could at least install an anti-sway system. They were ready for us the minute we pulled - Lindsay
Price:
$170,453
You Save: $57,553
Sale Price: $112,900
You Save: $57,553
Sale Price: $112,900
Brown's RV Guttenberg
Location: Guttenberg, IA
Stock# AS001
Location: Guttenberg, IA
Stock# AS001
Chassis: Ford
Stock# AS001
Chassis: Ford
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2025 23TW Specifications
| Sleeps | 3 |
| Slides | 1 |
| Length | 23 ft 7 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 11000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 31 gals |
| Grey Water Capacity | 37 gals |
| Black Water Capacity | 19 gals |
| Fuel Type | Gasoline |
| Engine | 3.5L |
| Chassis | Ford |
| Horsepower | 310 hp |
| Torque | 400 ft-lb |
| Gross Combined Weight | 15000 lbs |
| VIN | 1FDRU8PG4PKB52208 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

