New 2025 Keystone RV Reign 18RB Travel Trailer
1 SLIDE--FRONT QUEEN MURPHY BED/SOFA--SOFA SLIDE--LARGE REAR BATH
Keystone Reign travel trailer 18RB highlights:
- Front Murphy Bed Sofa
- Slideout with Theater Seating Sleeper
- Single Axle with Torsion Suspension
- Entertainment Center with Flat Panel TV and Fireplace
- 11' Power Awning
- Huge Countertop
- Light Weight
THIS RV INCLUDES PRIORITY RV SERVICE NETWORK
Embark on Unforgettable Adventures with the New 2025 Keystone RV Reign 18RB – Compact Luxury and Ultimate Convenience!
Experience the perfect blend of adventure, comfort, and style with the New 2025 Keystone RV Reign 18RB! Designed for the modern traveler, this compact travel trailer packs premium features into a lightweight, easy-to-tow design. Whether you’re exploring the mountains, camping by the beach, or hitting your favorite RV parks, the Keystone Reign 18RB ensures every journey is an unforgettable experience.
FOR MORE INFORMATION AND GREAT CUSTOMER SERVICE PLEASE GIVE US A CALL AT 215-822-1345 OR STOP BY AND LET US SHOW YOU ALL WE HAVE TO OFFER. CAMPERS INN OF PHILA located at 1651 BETHLEHEM PIKE (RT 309), HATFIELD, PA 19440
SALES DEPARTMENT HOURS;
MONDAY thru THURSDAY TIL 6:00 PM
FRIDAY & SATURDAY's TIL 5:00 PM
AFTER HOURS BY APPOINTMENT
CLOSED SUNDAYS
We strive to make sure Prices, Photos & Description are accurate for this vehicle, the web listing of this vehicle should not be your sole basis for purchasing this RV. Please have salesperson give you a presentation and review the pricing, features and options specific to this RV.
THIS RV INCLUDES PRIORITY RV SERVICE NETWORK
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
You Save: $9,676
Sale Price: $23,977
Stock# 103492
Interior Color: ORGANIC
| Sleeps | 3 |
| Slides | 1 |
| Length | 22 ft 8 in |
| Ext Height | 10 ft 5 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Interior Color | ORGANIC |
| Fresh Water Capacity | 37 gals |
| Grey Water Capacity | 27 gals |
| Black Water Capacity | 27 gals |
| Tire Size | ST235/75R15D |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| Available Beds | Murphy |
| Refrigerator Type | 12V |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 3965 lbs |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Water Heater Type | Tankless |
| AC BTU | 13500 btu |
| Awning Info | 11' Power |
| Axle Count | 1 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 4YDTRNH13SD460212 |
Reign 18RB Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


