New 2024 Winnebago Voyage 2730RL Travel Trailer
2024 2730RL Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
Price:
$71,803
You Save: $29,803
Sale Price: $42,000
You Save: $29,803
Sale Price: $42,000
Brown's RV Guttenberg
Location: Guttenberg, IA
Stock# AR056
Location: Guttenberg, IA
Stock# AR056
Stock# AR056
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2024 2730RL Specifications
| Sleeps | 4 |
| Slides | 2 |
| Length | 31 ft |
| Hitch Weight | 826 lbs |
| GVWR | 10400 lbs |
| Dry Weight | 7479 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 49 gals |
| Black Water Capacity | 49 gals |
| VIN | 54CTV1U23R606634 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

