New 2024 Winnebago Industries Towables Access 26BH Travel Trailer
View all Access Floorplans
2024 26BH Features and Options
Give Kristi Meyer or the Sales Department a call at the Dealership, 800-747-1611. Kristi can also be reached by cell phone 563-880-8689, we’ll be glad to help you with scheduling a tour of this fantastic unit.
We look forward to assisting you with your search for the perfect unit for that Spring, Summer, and Fall fun!
What Our Customers Are Saying
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
Price:
$36,407
You Save: $13,407
Sale Price: $23,000
You Save: $13,407
Sale Price: $23,000
Brown's RV Guttenberg
Location: Guttenberg, IA
Stock# AR062
Location: Guttenberg, IA
Stock# AR062
Stock# AR062
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2024 26BH Specifications
| Sleeps | 6 |
| Length | 29 ft 1 in |
| GVWR | 8800 lbs |
| Dry Weight | 5700 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 49 gals |
| Black Water Capacity | 49 gals |
| VIN | 54CTA1S2XR7100173 |
For more information
Contact Us
Access 26BH Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

