New 2024 KZ Sportsmen 292MOK Fifth Wheel
2025 Closeout Sale!
2024 292MOK Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
Bob Hurley RV
Location: Tulsa, OK
Stock# R7224
Location: Tulsa, OK
Stock# R7224
Stock# R7224
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2024 292MOK Specifications
| Length | 36 ft 9 in |
| Hitch Weight | 1600 lbs |
| GVWR | 10500 lbs |
| Dry Weight | 9320 lbs |
| Cargo Capacity | 1180 lbs |
| Fresh Water Capacity | 45 gals |
| Grey Water Capacity | 82 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Axle Weight | 7720 lbs |
| LP Tank Capacity | 60 |
| VIN | 4EZFS3620R5090246 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

