New 2024 Keystone RV Arcadia Select 21SRK Fifth Wheel
Rear Kitchen / Front Bedroom/ 200W solar panel
View all Arcadia Select Floorplans
2024 21SRK Features and Options
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features that come with the unit are:-
- 2024 ARCADIA 215RK
- DÉCOR – ARCADIA 2024 – SELECT
- ARCADIA SELECT PACKAGE
- ELECTRIC REAR STABILIZER JACKS
- SOLAR FLEX PROTECT
- REFRIGERATOR – RV – 10 CF
- RVIA SEAL – GO CAMPING
What Our Customers Are Saying
Anne was an excellent salesperson. She took her time to show us and help us over several months. Always gracious and considerate until we made a decision. We got a fair trade and a great deal.
Much in contrast to an unnamed out of town place where we were under intense pressure to buy the moment we stepped inside.
The rest of the staff were equally helpful. Financing was easy and straightforward. - Joe
Best RV Center
Location: Turlock, CA
Stock# 34787
Location: Turlock, CA
Stock# 34787
Stock# 34787
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2024 21SRK Specifications
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 26 ft 4 in |
| Ext Height | 12 ft |
| Hitch Weight | 1310 lbs |
| Dry Weight | 6895 lbs |
| Cargo Capacity | 1605 lbs |
| Fresh Water Capacity | 54 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST225/75R15E |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V Solar Friendly |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand Tankless |
| AC BTU | 28500 btu |
| TV Info | LR TV |
| Awning Info | 17' Electric with Gas Strut Arm |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 550859 |
For more information
Contact Us
Arcadia Select 21SRK Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


